Witaj na blogu Recenzje Chrześcijańskie!
 

Ufaj Bogu Dzień Po Dniu – Joyce Meyer

Ufaj Bogu Dzień Po Dniu 365 Rozważań” sprawia wrażenie osobistego dziennika Joyce do przemyśleń biblijnych. Poczytuję tę cechę za pozytyw, ponieważ nadaje ona lekkości tekstowi i zaciekawia.  Każdodzienny „rozdział” zaczyna się od wersetu, który nie jest wykładany w sposób typowo teologiczny, a raczej stał się inspiracją do rozległych przemyśleń z bardzo licznymi przykładami z prywatnego życia rodziny Meyerów. Czasem rozważania kaznodziejki snute są w innym kierunku, niż czytelnik mógłby w pierwszej chwili pomyśleć, czytając werset. Przypomina mi to własne rozważania Pisma Świętego – bardzo subiektywne i przykładane do aktualnych zdarzeń i obserwacji.

Książka „Ufaj Bogu Dzień Po Dniu” jest doskonałą propozycją dla zabieganych, której nie trzeba odkładać ukończywszy czytanie w połowie akapitu. W końcu, lektura Joyce pasuje też idealnie jako dodatek do porannej kawy na dobry początek dnia, bo traktuje o codzienności – emocjach, reakcjach, zachowaniach, duchowych przeżyciach. Tym nie różni się od pozostałej twórczości autorki. Ona pisze po prostu o życiu…

Formę dopełnia nowoczesna, ale subtelna szata graficzna oraz bardzo ładna, twarda oprawa. Polecam – czytanie tej książki to prawdziwa przyjemność : ).

Wydawca:  Szaron , Data wydania: 2014

 

KUP KSIĄŻKĘ

Tagi:
Udostępnij
Written by

Miłośniczka Biblii, pięknych słów, ładnych dźwięków, złotych myśli i wyżłów.

Brak komentarzy

Jestem ciekawa Twojej opinii!