Witaj na blogu Recenzje Chrześcijańskie!
 

Emerging Voices – Jesus Culture

Płyta Emerging Voices  została wydana przez Jesus Culture i ma niespotykaną formułę. Na płycie usłyszymy nowych liderów zespołu, którzy jeszcze nie zdążyli się  osłuchać publiczności i nie są aż tak rozpoznawalni jak np. Kim Walker.

Piosenki są wykonywane przez czterech wokalistów Justina Jarvisa,  Dereka Johnsona, Mary Kat Ehrenzeller i Nate`a Warda – każdego wyróżnia inny dar, chociaż usługują tym samym narzędziem, jakim jest muzyka.

Justin Jarvis ma głos jak dzwon, stworzony wprost do oddawania Bogu dziękczynienia i słów chwały. Te, w jego ustach, z pewnością niosą się po krańcach ziemi (Psalm 48,11). Mary Kat zaśpiewała dwa utwory. Jeden waleczny, drugi bardzo modlitewny. Nieduża wzrostem kobieta, serce ma wielkie, bo interpretacją artystyczną wyraziła, że w Bogu szuka głębi. Nate Ward jest odważny i zdecydowany w uwielbieniu, które wykonuje. Najmniej wyrazisty jest Derek Johnson. Śpiewa utwory bez nadto wyróżniających się elementów melodycznych ani głosowych.

Jeszcze jedno ważne spostrzeżenie. Ci wzrastający liderzy, oprócz służby uwielbienia, są w większości zaangażowani w budowanie kościoła i usługę ludziom. Taka aktywność zawsze ubogaca duchowość jednostki. Jak dla mnie,  poświęcone Bogu życie prywatne czwórki uwiarygodniło płytę.

Album muzycy utrzymali w młodzieżowych, gitarowych klimatach, dlatego polecam ją szczególnie młodym ludziom.

 

Wydawca:  Jesus Culture Music , Data wydania: 2012

Autor: N.M

KUP PŁYTĘ

Udostępnij
Written by

Miłośniczka Biblii, pięknych słów, ładnych dźwięków, złotych myśli i wyżłów.

Brak komentarzy

Jestem ciekawa Twojej opinii!