Witaj na blogu Recenzje Chrześcijańskie!
 

Myślałem, Że To Wiem – Don Potter

Myślałem, że to wiem 

Don Potter

Książka Myślałem, że to wiem Dona Pottera jest zbiorem objawień autora, dotyczących różnych, biblijnych zagadnień.

Don Potter na podstawie Słowa Bożego dotyka tematów takich jak: miłość, aniołowie, prorokowanie, żniwo, posłuszeństwo, osądzanie i wiele innych, także niepopularnych jak: przekonanie, percepcja czy użyteczność. Jak twierdzi autor – istnieje wiele, niezinterpretowanych jeszcze zagadnień biblijnych, których nie dotknęli głoszący, ani nauczyciele Słowa Bożego, a my jako wierzący tak często pozostajemy z pytaniami, na które odpowiedzieć może tylko Bóg. Stając twarzą w twarz z Nim możemy otrzymać odpowiedzi.

Poszukiwanie głębokości Bożego, objawienia prowadzi autora do odkrywania na nowo wersetów często znanych, powszechnie cytowanych, ale w objawieniu Dona, rzucających na nie nowe, żywe światło.

Czytając tę książkę jesteśmy zaskakiwani Bożą mądrością płynącą z interpretacji, z którą, kiedy zostaje przedstawiona, bez wahania zgadzamy się wewnętrznie.

Książka nie jest rewolucyjna, nie jest też suchą teologią; jest żywym rozważaniem, podążaniem za Słowem Bożym. W końcu, jest odkryciem myśli człowieka szukającego i znajdującego odpowiedzi na pytania stawiane Bogu w oczekiwaniu.

Po przeczytaniu książki pozostaje wniosek dotyczących szukania i znajdowania Bożych skarbów, Bóg w tej sferze absolutnie nie zawodzi.

Ciekawa szata graficzna w postaci kontrastujących czcionek, dodaje smaku rozważaniu i sprawia, ze książkę czyta się lekko.

Wydawnictwo:  Rhema , Data wydania: 2013

Autor: J.E

KUP KSIĄŻKĘ

Udostępnij
Written by

Miłośniczka Biblii, pięknych słów, ładnych dźwięków, złotych myśli i wyżłów.

Brak komentarzy

Jestem ciekawa Twojej opinii!