Witaj na blogu Recenzje Chrześcijańskie!
 

Radość i Szczęście – Kolorowanki dla dorosłych

Kolorowanki dla dorosłych to hit sprzedażowy ostatnich kilku miesięcy. To właśnie na te publikacje specjalistyczne drukarnie dostają ostatnio najwięcej zamówień. Również na rynku chrześcijańskim pojawiło się kilka propozycji, w tym pierwsze w Polsce kolorowanki dla dorosłych z wersetami biblijnymi – „Radość” i „Szczęście”.

radosc

Kolorowanka „Radość”

Nie na próżno przyjęło się, że kolorowanki dla dorosłych określa się mianem antystresowych. Kilka minut wypełniania kolorami wymyślnych wzorów i jedynym problemem staje się wyjście za linię grafiki oraz złamanie grafitu w kredce. Dużą frajdę sprawiło mi też wyciągnięcie starego piórnika i używanie tych samych kredek, co wiele lat temu, gdy uczyłam się rysować pierwsze zwierzątka. Kolorowanki z wersetami to jednak coś więcej niż tylko powrót do przeszłości. Koncentrując się na poszczególnych stronach z grafikami otaczającymi wersety z Pisma Świętego, przez kilkadziesiąt minut kontemplowałam przesłanie kolorowanego wersetu, który zapadał mi głęboko w serce. Każda strona dostarczająca rozrywkę sieje więc jednocześnie niezniszczalne ziarno Słowa Bożego.

Do gustu przypadła mi bardziej kolorowanka „Radość”, ponieważ ma więcej odręcznych i skomplikowanych wzorów. Bloczki są wielkości kartki A4 oraz wydrukowano je na grubszym papierze, gwarantują zatem wygodę użycia w każdej wakacyjnej pozycji wypoczynkowej – na leżaku, kocu czy hamaku.

Polecam.

kolorwanka_4

Od lewej „Szczęście”, od prawej „Radość”:)

Oprawa: miękka | Liczba stron: ok. 80 | Wydawnictwo:  Edycja Św. Pawła | Data wydania: 2016 | Cena: 14,9o PLN/ szt.

 

 

Udostępnij
Written by

Miłośniczka Biblii, pięknych słów, ładnych dźwięków, złotych myśli i wyżłów.

Brak komentarzy

Jestem ciekawa Twojej opinii!