Witaj na blogu Recenzje Chrześcijańskie!
 

Świętujemy setny wpis :)

Drodzy,

właśnie czytacie setny, jubileuszowy wpis na stronie Recenzje Chrześcijańskie. W obliczu kilku tysięcy produktów na rynku chrześcijańskim sto nie jest wielką liczbą, ale nas cyfra ta szczerze cieszy :). Na każdą recenzję sumują się bowiem godziny spędzone na zapoznawaniu się z danym produktem oraz na pisaniu opinii. Bywa, że pojedynczy tekst jest wytworem dobrych kilkunastu godzin pracy. Na szczęście literatura, muzyka i filmy chrześcijańskie to nasza pasja, więc czas poświęcony twórczości recenzenckiej nie jest nam ciężarem, lecz przynosi spełnienie i radość.

Od pierwszego wpisu sporo się zmieniło. Wizja na Recenzje Chrześcijańskie rozszerzyła się – ostatnio na przykład zaczęliśmy przeprowadzać wywiady, udzieliliśmy pierwszego patronatu, a na najbliższą przyszłość  mamy  dużo innych ekscytujących planów, które stopniowo  będziemy realizować. Nawiązaliśmy ponadto kilka stałych relacji partnerskich (zob. dział „Partnerzy”), ale też zaangażowaliśmy się w doraźną współpracę z wydawcami. Zmieniliśmy się w końcu i my sami, jako autorzy i zwyczajne osoby, bo jak wiecie, życie jest ciągłą podróżą wiary.

Chcemy podziękować w tym miejscu przede wszystkim naszym Czytelnikom, ponieważ piszemy dla Was, żebyście z wielości pozycji poustawianych na półkach chrześcijańskich księgarni mogli wybrać te, które w codzienności będą motywacją, aby  przekraczać własne ograniczenia,  wesprą, gdy trzeba przetrwać życiowe próby, pomogą rozwijać się jako  wierzącym w Jezusa oraz zainspirują jak skutecznie nieść Dobą Nowinę w czasach i społeczeństwie, w których żyjemy.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które nadesłały swoje recenzje do publikacji i przyłożyli rękę do misji  niesionej przez stronę Recenzje Chrześcijańskie. Nieocenione jest i wsparcie naszych Partnerów– bez Was nie ruszylibyśmy z projektem i nie mogli prężnie się rozwijać.

Na koniec, zapraszamy wszystkich do komentowania postów, wymiany myśli i opinii dotyczących recenzowanych przez nas produktów. A jeśli lubicie pisać, zachęcamy do przesyłania nam tekstów Waszego autorstwa o produktach, których jeszcze nie ma na naszej stronie.

Z ciepłymi pozdrowieniami i uśmiechem ,
Redakcja Recenzji Chrześcijańskich

fot.dreamstime.com

Udostępnij
Written by

Miłośniczka Biblii, pięknych słów, ładnych dźwięków, złotych myśli i wyżłów.

Brak komentarzy

Jestem ciekawa Twojej opinii!